Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

XIII Festyn Rodzinny "Dla małego, dla dużego - jest tu miejsce dla każdego"

2016-06-20 21:21:04 (ost. akt: 2016-06-20 21:34:13)

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

19 czerwca w Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach odbył się XIII Festyn Rodzinny, którego celem były zintegrowanie środowiska lokalnego, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w zabawach oraz upowszechnienie zdrowego stylu życia. Impreza mogła się odbyć dzięki wsparciu sponsorów oraz dofinansowaniu z Urzędu Gminy Ełk, o czym m.in. wspomniała goszcząca w naszej szkole skarbnik urzędu p. Bożena Wołyniec.

Festyn rozpoczął się od występów artystycznych uczniów ZSS w Woszczelach, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i aktorskie. Duże zainteresowanie wzbudziły pokazy grup tanecznych z Ełku: Old School Dance i New Style Dance. Wśród przygotowanych przez nauczycieli, Szkolne Koło Caritas i członków samorządu uczniowskiego zabaw, konkursów, quizów, konkurencji sportowych wyjątkową atrakcją dla małych i dużych okazały się tatuaże malowane henną oraz nadmuchiwane zjeżdżalnie, tor przeszkód, plac zabaw. Uczestnicy festynu mogli również wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkowej, przeciąganiu liny, wyścigach w workach, rzutach do celu, rozgrywkach w badmintona i tenisa stołowego.

Powodzeniem cieszyło się stoisko akcji "Zachowaj trzeźwy umysł" oraz Biblioteki Publicznej Gminy Ełk zsiedzibą w Nowej Wsi Ełckiej. W organizację włączyli się również rodzice i strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Strażackiej w Woszczelach, którzy zapewnili oprawę muzyczną oraz umożliwili chętnym obejrzenie wyposażenia wozów strażackich. Festyn zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek. Sądząc po uśmiechniętych twarzach dzieci i rodziców, można wnioskować, że impreza bardzo się podobała, udowodniła, że taki sposób spędzania wolnego czasu, wspólna rywalizacja, zabawa to doskonałe formy integracji lokalnego środowiska.D ziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego święta i zapraszamy za rok.
Organizatorzy:B. Balcer, A. Jamrożek, P. Salamonowicz


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages