środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Dzień Matki

2016-06-02 22:12:46 (ost. akt: 2016-06-02 22:18:07)

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

25 maja 2016 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach odbyło się spotkanie mam i ich dzieci z okazji obchodów Dnia Matki zatytułowane „Kocham, przepraszam, dziękuję”.

Uroczystość rozpoczęła się od życzeń przekazanych mamom przez Dyrektora szkoły, p. Marię Nowacką.Następnie uczniowie klasy VI i chór szkolny zaprezentowali utwory poetyckie i muzyczne dotyczące matek - ich bezgranicznej miłości i dobroci. Słowami wyrazili także podziękowania za codzienny trud matki. W trakcie występu odsłuchaliśmy wywiadu przeprowadzonego z najmłodszymi uczniami naszej szkoły pt. „Jaka jest Twoja mama, za co ją tak bardzo kochasz, co chciałbyś(łabyś) robić ze swoja mamą?”

W dalszej części spotkania czterolatki pod kierunkiem p. Ewy Faszczewskiej , p. Barbary Choruży i p. Danuty Płaskowickiej, zaśpiewały piosenki i recytowały wierszyki swoim mamom. Uczniowie klasy I zaśpiewali dla mam piosenki w języku angielskim. Uroczystość wyjątkowo się podobała, czego dowodem był uśmiech i łzy na twarzach mam oraz gromkie brawa.

Następnie odbyła się konkurencja dla mam i ich dzieci - Jak dobrze znamy swoje mamy?, przeprowadzona przez uczniów kl. VI. Nagrodą za udział w niej były korale, które otrzymały wszystkie mamy. Na zakończenie uczniowie kl. VI wręczyli mamom kwiaty. Natomiast uczniowie klas młodszych podarowali własnoręcznie wykonane laurki.

Po części artystycznej mamy udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców uczniów kl. VI i organizatorów. Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Nad całością czuwały p. Dorota Wronowska, p. Agnieszka Adasiewicz i p. Marzanna Bagińska. Pomocą służyła: p. Magdalena Sikorska i p. Anna Maria Czajka.
Dorota WronowskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages