Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach

2016-01-28 00:43:55 (ost. akt: 2016-01-28 00:53:07)

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

Zgodnie z tradycją 21 stycznia 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie zgromadzone Babcie i Dziadkowie nie mogli doczekać się występów swoich wnucząt.

Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Maria Nowacka i złożyła im najserdeczniejsze życzenia. Dzieci z klas młodszych wspólne świętowanie rozpoczęły inscenizacją w której zaprezentowały wierszyki oraz piosenki na cześć seniorów.

Po serii występów Babcie i Dziadkowie wraz z wnuczętami mogli wspólnie spróbować swoich sił w konkursach oraz zabawach pokazując ducha zdrowej rywalizacji. Babcie zmierzyły się między innymi w quizie „Czy dobrze się znamy?”, „Znajdź swojego wnuczka” oraz konkursie „Pieczemy szarlotkę”, który polegał na uzyskaniu jak najdłuższej skórki z obieranego jabłka.

Dziadkowie popisywali się zręcznością w wiązaniu kokardy na głowie wnuczki. Uczniowie w dowód wdzięczności swoim Babciom i Dziadkom wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Uwieńczeniem spotkania była akcja „Czytanie łączy pokolenia” zorganizowana przez bibliotekę szkolną, podczas której babcie odczytywały fragmenty bajek dzieciom.

W organizację uroczystości włączyli się także rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages