środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Pasowanie na przedszkolaka w ZSS w Woszczelach

2015-12-08 07:46:07 (ost. akt: 2015-12-08 07:55:33)

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

W czwartek, 3 grudnia w Punkcie Przedszkolnym w ZSS w Woszczelach odbyło się pasowanie na przedszkolaka najmłodszych dzieci naszej społeczności szkolnej.

Na uroczystość przybyli rodzice i dziadkowie. W części artystycznej maluchy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Odpowiadały także na pytania, które były częścią zdawanego egzaminu. Przed pasowaniem dzieci złożyły uroczystą przysięgę. Następnie Dyrektor p. Maria Nowacka wielkim ołówkiem pasowała maluchy na przedszkolaków oraz wręczyła im pamiątkowe dyplomy.

Pan Mirosław Świderski – Radny Gminy Ełk rozdał przedszkolakom "słodkie prezenciki". Nad przygotowaniem i przebiegiem uroczystości czuwała wychowawczyni p. Elżbieta Cieślukowska i p. Barbara Choruży, które na pamiątkę tej uroczystości wręczyły dzieciom drobne upominki. Na zakończenie rodzice przedszkolaków złożyli ślubowanie, po czym wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Elżbieta CieślukowskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages