środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

AZYMUT INTEGRACJA w Nowej Wsi Ełckiej

2015-11-03 22:13:28 (ost. akt: 2015-11-03 22:14:31)

Autor zdjęcia: Joanna Senica

Pod takim hasłem w niedzielę 18 października 2015 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Nowej Wsi Ełckiej odbyło się spotkanie integracyjne.

Wzięli w nim udział uczniowie SP w Nowej Wsi Ełckiej i Starych Juch, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej, opiekunowie, rodzice oraz społeczność lokalna. Podczas imprezy zaprezentowała się grupa warsztatowa, która przez 6 miesięcy ćwiczyła układy „Tańców w kręgu”.

Wystąpili także: miejscowy zespół ludowy Zielona Dąbrowa, Cymbaliści z Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach Filia w Nowej Wsi Ełckiej, młodzież z Gimnazjum im. Jana Bytnara ps. "Rudy" w Nowej Wsi Ełckiej. Nastąpiła integracja międzypokoleniowa a przybyli goście włączyli się do wspólnej zabawy.

Spotkanie było podsumowaniem działań realizowanych przez grupę AKTYWNI, Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej w okresie od maja do października 2015 r. Środki pochodziły z programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie" dofinansowanego przez MPiPS w ramach FIO. Celem działań była zmiana postrzegania osób niepełnosprawnych przez społeczność lokalną, zapobieganie izolacji i marginalizacji ww. grupy osób oraz ich rodzin, integracja międzypokoleniowa.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sdsnwe

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages