środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Turniej Językowy pod hasłem English is fun!

2015-06-17 21:52:52 (ost. akt: 2015-06-17 21:54:16)

Autor zdjęcia: SP Rękusy

Turniej Językowy pod hasłem English is fun!

Dnia 12 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach odbyła się II Edycja Turnieju Językowego „English is fun!” pod honorowym patronatem Gminy Ełk. W turnieju wzięli udział uczniowie kl. I-III ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku, Szkoły Podstawowej nr 7 w Ełku, Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Ełckiej, Szkoły Podstawowej w Stradunach, Szkoły Podstawowej w Woszczelach, Szkoły Podstawowej w Chełchach i Szkoły Podstawowej w Rękusach.
Głównym założeniem konkursu była popularyzacja języka angielskiego poprzez zabawę, rozwijanie pasji językowych i twórczych zainteresowań dzieci.

Czteroosobowe zespoły rywalizowały w zadaniach, w których musiały wykazać się wiedzą, zdolnościami językowymi oraz umiejętnością pracy w grupie, co zaowocowało bardzo wysokimi wynikami i wyrównaną rywalizacją. Konkurencje sprawdzały umiejętności kształcone na pierwszym etapie edukacyjnym zgodne z podstawą programową.

Nieodłączną częścią spotkania był aktywny udział publiczności, która prezentowała się w formie recytacji i pokazów artystyczno-wokalnych w języku angielskim. Żywiołowość publiczności porwała również zawodników do wspólnej zabawy. Na zakończenie nasi uczniowie mile zaskoczyli gości ciekawymi prezentacjami postaci z bajek, wykazując się przy tym ogromnym potencjałem twórczym i umiejętnościami wokalnymi. Wszystkie szkoły prezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności językowych.

W tym roku najlepszą okazała się drużyna uczniów ze Szkoły Podstawowej w Chełchach, drugie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Woszczelach, a trzecie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Stradunach. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania opiekunom wszystkich drużyn za pracę, którą włożyli w przygotowanie swoich uczniów.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Weronika Kowalewska
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gminaelk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages