Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Uczniowie odkryli swoje talenty

2015-05-26 22:17:16 (ost. akt: 2015-05-26 22:31:07)

W Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach w dniu 21 maja 2015r. odbył się Gminny Przegląd Poetycko-Wokalny „Odkryj swój talent”.

Swoje zdolności wokalne i recytatorskie zaprezentowały dzieci z przedszkoli i punktów przedszkolnych z terenu gminy Ełk.
Celem przeglądu była prezentacja zdolności artystycznych najmłodszych dzieci (punkt przedszkolny i oddział przedszkolny) ze szkół gminy Ełk, wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu talentów, umożliwienie dzieciom prezentacji uzdolnień artystycznych przed publicznością, integracja przedszkoli z terenu gminy Ełk.

Przegląd nie miał charakteru konkursu, w związku z tym wykonawcy nie podlegali ocenie przez jury. Wszyscy zatem byli zwycięzcami, a ich wystąpienia nagradzane były gromkimi brawami.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników Maria Nowacka, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Woszczelach wręczyła dzieciom dyplomy i upominki oraz wyraziła swoje uznanie dla wszystkich małych wykonawców.


Na szczególną uwagę zasługuje liczne przybycie rodziców, którzy dzielnie wspierali swoje pociechy. Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Agata Malinowska
Krzysztof Szuchnicki


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages