środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ślubowanie pierwszaków z Rękus

2014-11-05 20:54:17 (ost. akt: 2014-11-07 19:54:26)

Autor zdjęcia: SP Rękusy

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. rtm. W. Pileckiego w Rękusach przeżywali ważny moment w swojej uczniowskiej karierze. Tego dnia złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.

Na dostojną uroczystość przybyli zaproszeni goście: pan Antoni Polkowski wójt gminy Ełk, ks. proboszcz Jarosław Dąbrowski,
pani Maria Oszmian specjalista ds. promocji gminy Ełk, pan Janusz Milewski radny gminy Ełk oraz rodzice pierwszoklasistów i cała społeczność szkoły.

Pierwszaki wspaniale prezentowały się w galowych strojach i uczniowskich biretach. Uczniowie wystąpili w programie artystycznym w języku polskim i angielskim. Wzorowo zdali swój pierwszy egzamin, udowadniając, że zasłużyli na zaszczytne miano ucznia. Występy młodych artystów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Odświętny nastrój panował w całej szkole. Kandydaci na uczniów ślubowali na sztandar szkoły.

Dyrektor szkoły dokonała aktu pasowania każdego ucznia. Wójt Antoni Polkowski wręczając pierwszoklasistom dyplomy, wyraził wielkie słowa uznania dla poziomu umiejętności, jaki dzieci zaprezentowały na scenie. Jak co roku dzieci otrzymały mnóstwo słodkości od pana wójta i rodziców. Starsi koledzy z klasy II i III wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Były pamiątkowe zdjęcia i wspaniała uczta przygotowana przez rodziców.

Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań na ręce pana wójta Antoniego Polkowskiego za budowę przyszkolnego placu zabaw.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gminaelk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages