Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Spotkanie integracyjne pod wiatą

2014-08-21 11:29:46 (ost. akt: 2014-08-21 11:30:36)

Autor zdjęcia: Arciwum organizatora

Mieszkańcy gminy Ełk bawili się w sobotę na festynie rodzinnym w Buczkach. Mimo niesprzyjającej pogody imprezę należy zaliczyć do udanych. Zabawa trwała do późnych godzin.

Zabawa zaczęła się tuż po godzinie 14. Po oficjalnym przywitaniu gości przez prowadzącego festyn, Krzysztofa Łapińskiego z Centrum Kultury Gminy Ełk, oraz panią sołtys Ewę Lewicką, rozpoczęły się przejażdżki motorówką WOPR-u po jeziorze Selmęt Wielki. Następnie ruszyły pierwsze konkursy dla dzieci i dorosłych, które poprowadził instruktor Mariusz Łałak, mieszkaniec Buczek.

— Wśród konkurencji były: strzał do bramki, bieg o wałek sołtysowej na 100 metrów, przeciąganie liny, otwarty mikrofon, taniec i skakanie na skakance — mówi Ewa Lewicka.
Gra była warta świeczki. Za udział w zmaganiach organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcyjne nagrody.

— Dzieci mogą wygrać piłki do gry w siatkówkę, piłki ręczne gumowe oraz gry planszowe i edukacyjne — mówi Ewa Lewicka. — Dla dorosłych mamy naczynia żaroodporne, sprzęt gospodarstwa domowego (stolnice, czajniki, wałki) oraz talony na obiad w restauracji Dos Patos.

Po zakończeniu części konkursowej nastąpiła integracja przy ognisku. Czas umilał mieszkańcom DJ Krzysztof Osiecki.
— Były pieczone kiełbaski, kawa, herbata i ciasto przygotowane przez mieszkańców — dodaje Ewa Lewicka. — Dzieci chętnie poddawały się malowaniu twarzy przez panią Bogusię z CKGE. Bawiliśmy się znakomicie, do późnych godzin, pod czujnym okiem strażaków z OSP Chełchy. Dziękuję w tym miejscu wszystkim darczyńcom: Bankowi Spółdzielczemu z Ełku, Hurtowni „Sukces”, restauracji Dos Patos, oraz naszym partnerom: CKGE, WOPR-owi Selmęt i strażakom.

Patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Ełk, Antoni Polkowski.

Czar

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages