środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

„W Agusiowej Zagrodzie”

2014-06-13 13:03:38 (ost. akt: 2014-06-13 13:45:48)

Autor zdjęcia: Archiwum ośrodka

W piątek, 6 czerwca, w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej odbył się Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W Agusiowej Zagrodzie”.

Festiwal jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Most w Nowej Wsi Ełckiej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Ełcki. W Przeglądzie wzięły udział placówki zajmujące się terapią osób niepełnosprawnych: ŚDS w Gołdapi, ŚDS we Wronkach, ŚDS w Kowalach Oleckich, ŚDS w Olecku, DPS oraz ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej. Uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania się w trzech kategoriach: taniec, śpiew oraz rękodzieło. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było WESELE.
Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych miał na celu aktywizację osób z zaburzeniami psychicznymi i ich integrację ze społecznością lokalną, ukształtowanie postaw sprzyjających akceptacji tych osób a także rozwijanie zainteresowania twórczością ludową. Tego typu przedsięwzięcie jest jedną z form rehabilitacji osób z zaburzeniami psychicznymi.


Agnieszka MazurkiewiczPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://elk.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages