Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

II Gminny Przegląd Poetycko – Wokalny „Odkryj swój talent” w ZSS w Woszczelach

2014-05-24 22:03:17 (ost. akt: 2014-05-24 22:03:51)

16 maja odbył się w naszej szkole po raz drugi Gminny Przegląd Poetycko – Wokalny „Odkryj swój talent”, w którym udział wzięło jedenaścioro dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli w gminie Ełk: oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach, punktu i oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich oraz z punktu i oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach.

Celem przeglądu było umożliwienie prezentacji uzdolnień przed publicznością oraz rozwijanie zdolności artystycznych najmłodszych dzieci ze szkół gminy Ełk.

Dyrektor p. Maria Nowacka dokonała uroczystego otwarcia przeglądu. Maluchy prezentowały się w dwóch turniejach: recytatorskim i wokalnym z podziałem na kategorie wiekowe: 3,4 – latki i 5,6 – latki. Przegląd nie miał formy konkursu. Wszystkie przedszkolaki pięknie wystąpiły na scenie przed zgromadzoną publicznością: Radnym Gminy Ełk p. Mirosławem Świderskim, Dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych w Woszczelach p. Marią Nowacką, Wicedyrektorem p. Beatą Zielińską, rodzicami, nauczycielami i przedszkolakami z Woszczel. Pokazy uczestników nagrodzone zostały gromkimi brawami. Pani Dyrektor Maria Nowacka pochwaliła dzieci za odwagę, piękną recytację i wspaniały śpiew. Gratulowała rodzicom i nauczycielom, którzy pomagają swoim dzieciom odkrywać talenty od najmłodszych lat, wspierają je w ich rozwoju. Uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy i upominki, a nauczyciele podziękowania za przygotowanie przedszkolaków do przeglądu.

Po występach zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków i organizatorów. Do jego organizacji włączyły się również przedstawicielki Samorządu uczniowskiego.
Nad przebiegiem przeglądu czuwały: p. Elżbieta Cieślukowska, p. Anna Maria Czajka i p. Ewa Różyńska. Czas upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom, nauczycielom za udział w przeglądzie.

Ewa Różyńska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages