środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Światowy Dzień Ziemi w Rękusach

2014-05-05 09:11:33 (ost. akt: 2014-05-05 09:12:18)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W kwietniu na całym świecie świętujemy Dzień Ziemi. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach z tej okazji przygotowali inscenizację pt. „Kolorowa ulica”.

Przedstawienie nawiązywało do tegorocznego hasła „Zmieniaj nawyki- nie klimat”. Uczniowie przypomnieli, że każdy z nas może dbać o środowisko, a  nasze codzienne przyzwyczajenia mają wpływ na zmiany klimatu. Zwykłe czynności, takie jak gaszenie światła przy wychodzeniu z pokoju, czy wyjmowanie ładowarki z kontaktu, mogą skutecznie przeciwdziałać globalnemu ociepleniu.
W ramach zajęć świetlicowych dzieci przygotowały specjalne naklejki na kontakty, przypominające o wyłączaniu światła.

Nasi uczniowie na co dzień obcują z przyrodą, ponieważ szkoła położona jest wśród przepięknej zieleni, z dala od zgiełku miasta. Przyroda to nieodłączny element naszego życia. Dbanie o nią jest dla nas wszystkich codziennym obowiązkiem. Od najmłodszych lat z wielką starannością kształtujemy w naszych wychowankach postawy ekologiczne.

SP w Rękusach


Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages