środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Pierwszy Dzień Wiosny w SP w Mrozach Wielkich

2014-04-02 23:12:00 (ost. akt: 2014-04-02 23:13:06)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

1 marca, tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny i z tej okazji dzieci z punktu, oddziału przedszkolnego i Samorządu Uczniowskiego przedstawiły inscenizację pt. „Kłopoty Wróżki Pelagii”. Uczniowie bez większej tremy wystąpili przed swoimi Rodzicami, obecnymi i przyszłymi uczniami naszej szkoły.

W tym roku mali i trochę więksi aktorzy wcielili się w role stokrotek, skrzatów, niedźwiadka oraz wróżek. Dzieci poprzebierane za mieszkańców lasu przekazywały cenne rady i informacje przybyłym gościom. Po pierwsze trzeba dbać o czystość w lesie. Po drugie, bez czterech pór roku przyroda nie może się w pełni rozwijać i po trzecie, nie możemy zapominać o trzech magicznych słowach : proszę, przepraszam i dziękuję.

Podczas przedstawienia można było zaobserwować wielkie zaangażowanie aktorów i ogromne zainteresowanie inscenizacją przybyłych gości. Impreza, w której brały udział dzieci, była wyjątkową okazją do wzajemnego zintegrowania się i osiągnięcia osobistych sukcesów przez każde dziecko.

Uroczystość ta jeszcze bardziej zbliżyła do siebie społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą, którą na pewno powtórzymy za rok.

Wioleta Baranowska
Dorota Brzoznowska
Anna Sulewska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages