Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Dzień Przedszkolaka w SP w Rękusach

2014-03-31 09:49:27 (ost. akt: 2014-04-07 09:02:09)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Dnia 27 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci długo przygotowywały się do występu. Stanęły na wysokości zadania.

Już od rana z dumą witały zaproszonych gości, a wśród nich: pana Antoniego Polkowskiego wójta Gminy Ełk, ks. proboszcza Jarosława Dąbrowskiego, panią Marię Oszmian specjalistę ds. promocji Gminy Ełk oraz rodziców. Maluchy włożyły dużo pracy w przygotowanie uroczystości. Tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Pan wójt Antoni Polkowski skierował wielkie słowa uznania dla poziomu umiejętności, jaki dzieci zaprezentowały na scenie. Pogratulował rodzicom wspaniałych pociech. Oklaskom nie było końca, a z twarzy rodziców nie schodził uśmiech radości.
Z pewnością te miłe i wzruszające chwile na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków, które poczuły się wyróżnione i docenione za swoją pracę. Zachwyceni występem goście obdarowali młodych artystów stosem upominków.
Przedszkole to miejsce, które ma wiele zalet. Rozwija społecznie i emocjonalnie młodego człowieka. Uczy myślenia, pozwala zdobywać wiedzę. Doceniamy wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Szkoła dysponuje wolnymi miejscami w Punkcie Przedszkolnym.
Zainteresowani rodzice mogą uzyskać dodatkowe informacje w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu: (87) 610 23 23.


SP w Rękusach


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages