Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Zabawa choinkowa w Woszczelach

2014-01-27 09:31:15 (ost. akt: 2014-01-27 09:33:47)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

22 stycznia w Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach odbyła się zabawa choinkowa. Uczestniczyli w niej uczniowie kl. I – III oraz dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego.

W pięknie udekorowanej sali na dolnym korytarzu rozbrzmiewała wspaniała muzyka przygotowana przez SU. Zabawę taneczną prowadziły uczennice ze starszych klas.


Nie zabrakło tańców oraz zabaw w kółeczku, wężyku i korowodzie. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, które bardzo chętnie w nich uczestniczyły. Sprawiły one maluchom bardzo wiele radości i urozmaiciły całą zabawę choinkową. Większość uczestników maiła piękne i ciekawe kostiumy. Wśród przebierańców były: wróżki, księżniczki, czarownice, rycerze, piraci, policjanci, motyle i wiele, wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. 
Rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek. Punktem kulminacyjnym było przybycie Świętego Mikołaja z workiem prezentów.Każde dziecko zostało obdarowane paczką i obietnicą Mikołaja, że za rok do nas powróci.

Nad organizacją zabawy choinkowej czuwały: p. I. Siemion, p. A. Czajka, p. B. Choruży, p. E. Różyńska, p. E. Cieślukowska, p. J. Kondratowicz, 
p. E. Stolarczyk, p. K. Pikora oraz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem 
p. B. Kirycką.


Za okazaną pomoc organizatorzy serdecznie dziękują rodzicom oraz 
p. Mirosławowi Świderskiemu. 


Iwona Siemion 


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages