środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Ślubowanie pierwszaków w ZSS w Woszczelach

2013-11-11 16:51:11 (ost. akt: 2013-11-11 16:52:58)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 7 listopada 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To niezwykle ważny dzień dla uczniów, wychowawców i rodziców.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod opieką Ewy Stolarczyk i Katarzyny Pikory. Zdawały też pierwszy, ważny egzamin z swoim życiu, w którym prowadzące wykorzystały elementy oceniania kształtującego (patyczki i światła drogowe), bowiem szkoła trzeci rok uczestniczy w programie Szkoły Uczącej Się.

Wszystkie maluchy swoim zachowaniem i postawą udowodniły, że są gotowe do wstąpienia w poczet uczniów. Potwierdzeniem tego był także werdykt jury, w skład którego weszły wszystkie osoby obecne na sali. Gromkimi oklaskami wyraziły swoją ocenę dzieci.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było złożenie ślubowania i akt pasowania, którego dokonała dyrektor Maria Nowacka przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka dużym ołówkiem.

Pierwszoklasiści otrzymali dyplomy pasowania na ucznia, słodycze od wójta gminy Ełk i Rady Rodziców oraz drobne upominki od uczniów klasy drugiej.


Po uroczystości wszyscy zaproszeni goście i uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Czas upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze. Na pewno ten dzień na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Katarzyna Pikora, Ewa StolarczykPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages