środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Ślubowanie pierwszaków z Rękus

2013-11-03 19:00:15 (ost. akt: 2013-11-04 09:29:25)

Autor zdjęcia: SP Rękusy

30 października 2013 r. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. rtm. W. Pileckiego w Rękusach przeżywali ważny moment w swojej uczniowskiej karierze. Tego dnia złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.

Na dostojną uroczystość przybyli zaproszeni goście: wójt gminy Ełk pan Antoni Polkowski, Przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice pierwszoklasistów i cała społeczność szkoły.
Pierwszaki wspaniale prezentowali się w galowych strojach i uczniowskich biretach. Odświętny nastrój panował w całej szkole.

Do uroczystości ślubowania dzieci przygotowywały się pod okiem wychowawczyni. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali się w programie artystycznym w języku polskim i angielskim. Wzorowo zdali swój pierwszy egzamin, udowadniając, że zasłużyli na zaszczytne miano ucznia. Rodzice z dumą podziwiali swoje pociechy.

Kandydaci na uczniów ślubowali na sztandar szkoły. Pan wójt dokonał aktu pasowania każdego ucznia. Zgodnie z tradycją szkoły pierwszoklasiści otrzymali dyplomy z rąk pani dyrektor.

Jak co roku dzieci otrzymały stos serdecznych życzeń i słodkości od wójta gminy Ełk pana Antoniego Polkowskiego, dyrektora szkoły i rodziców. Starsi koledzy z klasy II i III wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu, wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Ten uroczysty dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na prostki.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages