środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Rodzinny festyn w Woszczelach [GALERIA]

2013-06-25 08:00:00 (ost. akt: 2013-06-28 13:51:46)
XI Festyn Rodzinny w Woszczelach był okazją do zabawy dla całych rodzin

XI Festyn Rodzinny w Woszczelach był okazją do zabawy dla całych rodzin

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Występy uczniów szkoły, mecz piłki nożnej czy kiermasz rozmaitości ściągnął wielu mieszkańcy Woszczel i okolic, którzy bawili się w sobotę (22 czerwca) na XI Festynie Rodzinnym w ZSS w Woszczelach. Była to okazja do przywitania i rozpoczęcia sezonu letniego.

Festyn rozpoczął się o godz. 11 przywitaniem uczestników przez Marię Nowacką, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Woszczelach.
- XI Festyn Rodzinny ma być przede wszystkim okazją do wspólnej zabawy dla całych rodzin – mówi Maria Nowacka. – Udało nam się zapewnić wiele atrakcji tego dnia, dlatego wierzę, że każdy znajdzie jakąś rozrywkę dla siebie. Najważniejsze jest, by spędzić czas w miłym gronie.

Uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali wiersze, piosenki i układy taneczne, z którymi występowali wcześniej na konkursach i przeglądach. W tym samym czasie na boisku do piłki nożnej rozegrano mecz pomiędzy rodzicami a uczniami. Lepsi okazali się rodzice. Natomiast wszyscy ci, którzy nie mogli wziąć udziału w meczu na murawie, mieli możliwość taki mecz rozegrać w turnieju piłki stołowej zorganizowanym przez Ełcki Klub Futbolu Stołowego. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko, przy którym można było wziąć udział w karaoke.
- Zabawy dla najmłodszych prowadzono na placu przed budynkiem i na boisku szkolnym – mówi Ewa Stolarczyk, współorganizatorka festynu. – Były to m.in. rysowanie kredą, quiz rodzinny, tor przeszkód, malowanie twarzy, szukanie domku dla swojej rodziny. Wszyscy chętni wzięli udział w rzutach do celu i zabawach zwinnościowych. Uczestnicy zabawy obejrzeli dwa pokazy: pierwszy zorganizowany przez sekcję kick–boxingu Makarewicz z Ełku i drugi przez Ełcki Klub Motocykli Zabytkowych i Odlotowych – WIKING z Ełku. Motocykliści sprawili ogromną radość i wzbudzili zainteresowanie, gdyż umożliwili przejazdy na swoich maszynach.

Swoją pomoc na imprezie okazali strażacy z OSP w Woszczelach, którzy rozstawili namioty oraz zorganizowali dzieciom zabawy z użyciem sprzętu strażackiego. Szkolne Koło Caritas przeprowadziło konkurencję taneczną „Tańczyć każdy może”. Tradycyjnie również członkowie SU rozdawali ulotki i zorganizowali atrakcyjne konkursy w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. W organizację festynu włączyli się aktywnie rodzice, wspólnie z Radą Rodziców przygotowując punkt gastronomiczny. Festyn został zorganizowany dzięki Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Wsi Woszczele i Stowarzyszeniu Inicjatywa Kulturalna „Niech Będzie”. Festyn odwiedził wójt gminy Ełk Antoni Polkowski.

Patronat prasowy nad imprezą objęły „Rozmaitości Ełckie”.
kw

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. MO #1128115 | 89.228.*.* 28 cze 2013 13:34

  Panie Wójcie niech PAn sobie uzmysłowi taka maksymę: Wójtem sie bywa, a człowiekiem sie pozostaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Palahniuk #1127799 | 81.190.*.* 28 cze 2013 07:15

  Ano tym, że zawierał słowo, które łamało regulamin. Przeczytałeś go w ogóle? Bo ja zdążyłem. Widocznie znalazł się jeden inteligentny i zgłosił komentarz. I dzięki moderatorowi, że go usunął, bo jak widać na forum internetowym od przyzwoitości do prymitywnego chamstwa bardzo krótka droga.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. MR #1127792 | 83.9.*.* 28 cze 2013 07:06

  Niby dlaczego nie ma dowodów? A usunięcie jego komentarza to czym nazwiesz ?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. ? #1126975 | 212.160.*.* 27 cze 2013 14:06

  A ty bezpodstawnie sugerujesz, że gazeta jest stronnicza. Wiesz, że bez problemu mogłaby za pomocą policji ustalić twoje dane i podać do sądu? Sprawę sromotnie byś przegrał na pierwszej rozprawie, bo nie masz żadnych dowodów na potwierdzenie swoich bzdur i chorych wymysłów.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. !!! #1126959 | 89.228.*.* 27 cze 2013 13:53

  Mam pytanie do moderatora: czy nazywanie kogoś bezpodstawnie osobą niedorozwiniętą nie jest stwierdzeniem obraźliwym i naruszającym zasady komentowania artykułów? Czy osoba która wyraziłą się w ten sposób miała do tego jakieś podstawy prawne lub medyczne? Jeśli nie, to mam nadzieję, że komentarz poniżej zniknie jeszcze dziś bo uważam że jest arogancki, chamski i wulgarny, naruszający zasady komentowania.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (14)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages